Posiadasz dom, mieszkanie, a może biuro, salon kosmetyczny lub fryzjerski, showroom czy jeszcze inną przestrzeń, której chcesz nadać indywidualny charakter? Zależy Ci na funkcjonalności i niebanalnym designie? Zarówno projektowanie, jak i aranżacja wnętrz stanowią duże wyzwanie, dlatego lepiej oddać te sprawy w ręce profesjonalistów. Jako doświadczona pracownia projektowa i architektoniczna z Sopotu chętnie zajmiemy się przygotowaniem projektu oraz jego wykonaniem.

 

Projektowanie wnętrz Sopot – profesjonalnie od A do Z

Samodzielnie stworzenie projektu wnętrza o przeznaczeniu mieszkalnym lub komercyjnym wymaga poświecenia wiele czasu, jak również uwzględnienia różnych aspektów nie tylko funkcjonalnych, estetycznych, ale i technicznych. Nie posiadając dostatecznej wiedzy z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz, bardzo łatwo o potknięcia, małe czy też duże błędy, które przesądzą o użyteczności wnętrza, komforcie użytkowników oraz finalnym wystroju.

Przystępując do realizacji nowego zlecenia, cały proces zawsze rozpoczyna spotkanie i rozmowa, z której dowiadujemy się, w jakim stanie zastaniemy dane wnętrze. W wyniku dyskusji otrzymujemy wiedzę na temat oczekiwań, wymagań i preferencji, które stanowią dla nas wartość nadrzędną. Podejmujemy także tematy dotyczące stylu wnętrzarskiego, kolorów, materiałów, w których klient odnajduje się najlepiej.

Następnie przychodzi czas na prace związane z inwentaryzacją. Wtedy też architekt wnętrz z naszego zespołu udaje się na miejsce inwestycji mieszczące się na terenie Sopotu w celu dokonania koniecznych pomiarów oraz zdjęć. Zaraz po tym specjaliści ONAdesign przechodzą do sporządzania projektu koncepcyjnego, który jest koncepcją zagospodarowania wnętrza przedstawioną w formie rzutów i wizualizacji. Kolejno wykonujemy projekt wykonawczy. Zawiera się z nim kompleksowa dokumentacja zaprojektowanej przestrzeni, która została ustalona wspólnie z klientem. W tym momencie przechodzimy do punktu, jakim jest nadzór autorski. Polega on na bieżącej współpracy projektanta wnętrz z wykonawcami, inwestorem oraz weryfikacji wykonywanych prac. Nadzór autorski przewiduje także opiniowanie rozwiązań zamiennych. Tylko profesjonalny architekt wnętrz jest w stanie ocenić, czy nowe ustalenia nie zrujnują dokładnie zaplanowanego efektu końcowego. Jeśli miałoby się tak stać, to projektant wnętrz zaproponuje nowe rozwiązania.

 

Projektant wnętrz Sopot – wspólnie stworzymy wnętrze doskonałe

Do naszego biura projektowego i architektonicznego ONAdesign mieszczącego się w Sopocie trafiają zarówno osoby zainteresowane drobnymi modyfikacji w wystroju wnętrz, jak i klienci, którzy oczekują od nas jako wyspecjalizowanych architektów wnętrz opracowania zupełnie nowej funkcjonalności dla swoich przestrzeni. W każdym przypadku stawiamy sobie za cel, by stworzyć otoczenie, w którym żyje i pracuje się lepiej!

Zespół ONAdesign – architekci wnętrz z Sopotu sugerują, podpowiadają i wyznaczają właściwe rozwiązania, które umożliwiają maksymalnie wykorzystać potencjał danej przestrzeni. Dążymy do tego, aby każde zaprojektowane przez nas wnętrze odznaczało się funkcjonalnością i ponadczasowym pięknem. Tylko połączenie tych dwóch wartości może zagwarantować komfortowe warunki do codziennego życia, edukacji, pracy czy relaksu.

 

Aranżacja wnętrz Sopot – pokaż nam swoje wnętrze, a my zajmiemy się całą resztą

Jako doświadczeni projektanci wnętrz z Sopotu wychodzimy naprzeciw każdemu, kto oczekuje stworzenia niepowtarzalnych pomieszczeń, które będą zwracać uwagę oryginalnym designem, a zarazem pozostaną praktyczne. Tworzone przez nas projekty wnętrz, realizowane między innymi dla mieszkańców Sopotu, ale również Gdańska oraz Gdyni, zawsze są unikatowe – starannie przemyślane i dopracowane na wielu poziomach.

Jeśli zależy Ci na współpracy z profesjonalistami w dziedzinie projektowania i aranżacji wnętrz z okolic Trójmiasta, to ONAdesign stanowi najlepszy w możliwych wyborów.