Marzysz o tym, by Twoje mieszkanie, biuro, salon fryzjerski, gabinet SPA lub inna przestrzeń została zaprojektowana zgodnie z Twoimi wytycznymi, upodobaniami, ale nie masz czasu na samodzielne zaplanowanie prac? A może nie czujesz się na siłach, żeby podjąć się zaprojektowania przestrzeni, która powinna prezentować się nienagannie?

Niezależnie od tego, czy posiadasz już wstępną koncepcję określającą styl, wystrój pomieszczeń, które chcesz zaprojektować na nowo, czy też nie – ONAdesign jako profesjonalny projektant wnętrz w Gdyni zadba, aby każde Twoje pomieszczenie zostało wykończone w sposób maksymalnie funkcjonalny i estetyczny.

 

Projektowanie wnętrz Gdynia – zadbaj o własne wnętrze z naszą pomocą

W zakresie usług takich jak projektowanie i aranżacja wnętrz, Gdynia ma wiele do zaoferowania, jednak to właśnie w ONAdesign absolutnie każdy klient spotka się z indywidualnym podejściem i pełnym zaangażowaniem. Nasze dotychczasowe realizacje udowadniają, że projektowanie wnętrz w Gdyni, ale także w Gdańsku czy Sopocie może łączyć ze sobą dwa światy: funkcjonalność i design.

Jako doświadczony zespół profesjonalistów – architektów wnętrz z Gdyni – w pierwszej kolejności wsłuchujemy się w oczekiwania i preferencje naszych klientów. Omawiamy stan domu, mieszkania bądź innego lokalu, którego dotyczy projektowanie lub aranżacja. Rozmawiamy o stylach architektonicznych, kolorach czy materiałach, wśród których klienci czują się komfortowo. Jest to szczególnie ważne, ponieważ przestrzeń, którą tworzymy, musi być odbierana przez właścicieli jako miejsce przyjazne – sprzyjające odpoczynkowi, nauce, pracy, gotowaniu.

 

Projektant wnętrz Gdynia – wspólnie wykreujemy przestrzeń idealną

W biurze projektowym ONAdesign obsługujemy zarówno tych klientów, którzy chcą odświeżyć dotychczasowe aranżacje, jak i osoby zdecydowane na radykalne zmiany w swoich wnętrzach. W każdym przypadku po pierwszym spotkaniu odbywa się inwentaryzacja, podczas której architekt wnętrz z naszej załogi odwiedza miejsce planowanej inwestycji na terenie Gdyni – wykonuje tam niezbędne pomiary i zdjęcia. Kolejnym krokiem w procesie projektowania wnętrz jest wykonanie projektu koncepcyjnego, który w formie rzutów i wizualizacji przedstawia ogólny zamysł tego, jak powinna wyglądać docelowa aranżacja wnętrza. Drugi projekt, który przygotowuje dla swoich klientów architekt wnętrz z zespołu ONAdesin, nosi nazwę wykonawczego. Dokument ten zawiera kompleksową dokumentację zaprojektowanej już przestrzeni, która została ściśle i indywidualnie omówiona z klientem. Następnym etapem jest już nadzór autorski – w tym punkcie programu ONAdesign jako projektant wnętrz Gdynia sprawuje kontrolę nad zgodnością realizacji z przygotowanym projektem, a także dogląda, by każdy aspekt prac został wykonany należycie, bez błędów, usterek itp.

 

Aranżacja wnętrz Gdynia – zaufaj specjalistom, a efekty Cię zaskoczą

Jako specjaliści od aranżacji wnętrz w Gdyni wychodzimy z założenia, że kwestie użytkowe są bardzo ważne w procesie projektowania nowoczesnego wnętrza, jednak zawsze powinny one iść w parze z estetyką oraz wysoką jakością materiałów. Doskonale wiemy, jak łączyć ze sobą różne style, kolory, struktury, faktury, kształty. Efektem tego są imponujące i niebanalne kompozycje wnętrzarskie, które wzbudzają podziw samych mieszkańców, gości, jak również właścicieli lokali komercyjnych oraz ich klientów.

Realizując prace z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz na terenie Gdyni, ogromny nacisk kładziemy na jakość produktów i precyzję wykonania. Współpraca wyłącznie z zaufanymi, sprawdzonymi ekipami remontowymi czy stolarskimi utwierdza nas w przekonaniu, że każda realizacja będzie odznaczać się wysokim standardem estetycznym i bezkompromisową jakością, a co za tym idzie – zagwarantuje stuprocentową satysfakcję z powstałego wnętrza.